BM18B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
BM18B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
BM18B-ZPDSS-TF
Numărul produsului DigiKey
455-2544-2-ND - Bandă și mosor (TR)
455-2544-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-2544-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM18B-ZPDSS-TF
Descriere
CONN HEADER SMD 18POS 1.5MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 18 position 0,059" (1,50mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BM18B-ZPDSS-TF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Înălțime izolație
0,219" (5,56mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip contact
Contact manta exterioară
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
100V
Înălțimi stivuire cu conectare
9,5mm