BM14B-GHS-TBT(LF)(SN)(N)
BM14B-GHS-TBT(LF)(SN)(N)
BM14B-GHS-TBT(LF)(SN)(N)
Numărul produsului DigiKey
455-1590-2-ND - Bandă și mosor (TR)
455-1590-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-1590-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM14B-GHS-TBT(LF)(SN)(N)
Descriere
CONN HEADER SMD 14POS 1.25MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 14 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
BM14B-GHS-TBT(LF)(SN)(N) Modele
Înălțime izolație
0,159" (4,05mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Tip contact
Contact manta exterioară
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare, Retenție aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V
Înălțimi stivuire cu conectare
7,3mm