Imaginea pentru BM13B-ZESS-TBT(LF)(SN) nu este disponibilă
BM13B-ZESS-TBT(LF)(SN)
Numărul produsului DigiKey
455-4209-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BM13B-ZESS-TBT(LF)(SN)
Descriere
CONN HEADER SMD 13POS 1.5MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 13 position 0,059" (1,50mm)
Înălțime izolație
0,295" (7,50mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Tip contact
Contact manta exterioară
Caracteristici
Gata de montare, Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
100V
Înălțimi stivuire cu conectare
9,4mm