B11B-PH-SM4-TBT(LF)(SN)
B11B-PH-SM4-TBT(LF)(SN)
B11B-PH-SM4-TBT
Numărul produsului DigiKey
455-B11B-PH-SM4-TBTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
455-B11B-PH-SM4-TBTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-B11B-PH-SM4-TBTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B11B-PH-SM4-TBT
Descriere
CONN HEADER SMD 11POS 2MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 11 position 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B11B-PH-SM4-TBT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,260" (6,60mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA6T), Nailon 6T
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare, Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Natural
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
100V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
8,6mm
Tip fixare
Blocare opritor
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,130" (3,30mm)