B10B-PH-TW-S
Numărul produsului DigiKey
455-B10B-PH-TW-S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B10B-PH-TW-S
Descriere
CONN ADAPT PLUG/PLUG 10POS 2MM
Descriere detaliată
10 Poziție conector adaptor Mufă, Pini tip tată La Mufă, Pini tip tată 0,079" (2,00mm)
Categorie
Număr de poziţii
10
Producător
JST Sales America Inc.
Pas
0,079" (2,00mm)