ASPHSPH24K254
Numărul produsului DigiKey
455-3360-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ASPHSPH24K254
Descriere
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 24 Derivație șuntare Soclu la soclu Cositor 10,0" (254,0mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 24
Producător
JST Sales America Inc.
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Negru
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la soclu
Număr de conductoare
1
Lungime
10,0" (254,0mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 4.340
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
În stoc: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN