Imaginea pentru A16KR16KR26E254A nu este disponibilă
A16KR16KR26E254A
Numărul produsului DigiKey
455-3532-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A16KR16KR26E254A
Descriere
JUMPER 16KR-6S-P - 16KR-6S-P 10"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Albastru, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
16
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)