A09ZR09ZR28H254B
Numărul produsului DigiKey
455-4335-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A09ZR09ZR28H254B
Descriere
JUMPER 09ZR-8M-P - 09ZR-8M-P 10"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Gri, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
9
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,059" (1,50mm)