A07SR07SR30K254A
Numărul produsului DigiKey
455-3653-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A07SR07SR30K254A
Descriere
JUMPER 07SR-3S - 07SR-3S 10"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Negru, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
7
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Disponibil pentru comandă
Verificați termenul de livrare
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
JUMPER 07SR-3S - 07SR-3S 2"
În stoc: 5487
JUMPER 07SR-3S - 07SR-3S 6"
În stoc: 0
JUMPER 07SR-3S - 07SR-3S 12"
În stoc: 842
JUMPER 07SR-3S - 07SR-3S 4"
În stoc: 990
JUMPER 07SR-3S - 07SR-3S 8"