A06ZR06ZR28H254A
Numărul produsului DigiKey
455-4316-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A06ZR06ZR28H254A
Descriere
JUMPER 06ZR-8M-P - 06ZR-8M-P 10"
Descriere detaliată
6 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Culoare
Gri, Individual
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Pas - Conector
0,059" (1,50mm)