A06XSR06XSR36R295A
Numărul produsului DigiKey
455-3238-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A06XSR06XSR36R295A
Descriere
JUMPER HARNESS
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,968' (295,00mm, 11,61")
Categorie
Lungime
0,968' (295,00mm, 11,61")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Roșu, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
6
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,024" (0,60mm)