A06SR06SR30K254A
Numărul produsului DigiKey
455-3647-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A06SR06SR30K254A
Descriere
JUMPER 06SR-3S - 06SR-3S 10"
Descriere detaliată
6 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Culoare
Negru, Individual
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 262
Verificați stoc primit suplimentar
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
JUMPER 06SR-3S - 06SR-3S 2"
În stoc: 2970
JUMPER 06SR-3S - 06SR-3S 6"
În stoc: 940
JUMPER 06SR-3S - 06SR-3S 12"
În stoc: 478
JUMPER 06SR-3S - 06SR-3S 4"
În stoc: 937
JUMPER 06SR-3S - 06SR-3S 8"