A05ZR05ZR28H254B
Numărul produsului DigiKey
455-4311-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A05ZR05ZR28H254B
Descriere
JUMPER 05ZR-8M-P - 05ZR-8M-P 10"
Descriere detaliată
5 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Culoare
Gri, Individual
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,059" (1,50mm)