A05SUR05SUR32W254A
Numărul produsului DigiKey
455-4050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A05SUR05SUR32W254A
Descriere
JUMPER 05SUR-32S - 05SUR-32S 10"
Descriere detaliată
5 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Culoare
Alb, Individual
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Pas - Conector
0,031" (0,80mm)