A04SUR04SUR32W254B
Numărul produsului DigiKey
455-4045-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A04SUR04SUR32W254B
Descriere
JUMPER 04SUR-32S - 04SUR-32S 10"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Alb, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
4
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,031" (0,80mm)