A04SR04SR30K254B
Numărul produsului DigiKey
455-3636-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A04SR04SR30K254B
Descriere
JUMPER 04SR-3S - 04SR-3S 10"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Negru, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
4
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Număr produs de bază
Pas - Cablu
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 0
Verificați termenul de livrare
Solicitare de notificare privind stocul
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
JUMPER 04SR-3S - 04SR-3S 2"
În stoc: 4044
JUMPER 04SR-3S - 04SR-3S 6"
În stoc: 484
JUMPER 04SR-3S - 04SR-3S 12"
JUMPER 04SR-3S - 04SR-3S 4"
În stoc: 593
JUMPER 04SR-3S - 04SR-3S 8"