A02XSR02XSR36R295B
Numărul produsului DigiKey
455-3900-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A02XSR02XSR36R295B
Descriere
JUMPER 02XSR-36S - 02XSR-36S 12"
Descriere detaliată
2 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,968' (295,00mm, 11,61")
Categorie
Lungime
0,968' (295,00mm, 11,61")
Culoare
Roșu, Individual
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,024" (0,60mm)