A02KR02KR26E254B
A02KR02KR26E254B
Numărul produsului DigiKey
455-3449-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A02KR02KR26E254B
Descriere
JUMPER 02KR-6S-P - 02KR-6S-P 10"
Descriere detaliată
2 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Culoare
Albastru, Individual
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)