A02KR02KR26E254A
Numărul produsului DigiKey
455-3448-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A02KR02KR26E254A
Descriere
JUMPER 02KR-6S-P - 02KR-6S-P 10"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu, Inversat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Categorie
Lungime
0,833' (254,00mm, 10,00")
Producător
JST Sales America Inc.
Caracteristici
Serie
Culoare
Albastru, Individual
Ambalaj
Vrac
Ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Soclu la soclu, Inversat
Terminație cablu
IDC
Număr de poziţii
2
Finisaj contact
Cositor
Număr de rânduri
1
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)