20P-JMDSS-G-1-TF
Numărul produsului DigiKey
455-1874-2-ND - Bandă și mosor (TR)
455-1874-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-1874-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
20P-JMDSS-G-1-TF
Descriere
CONN PLUG 20POS SMD GOLD
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Înălțimi stivuire cu conectare
4,5mm
Pas
0,020" (0,50mm)