10KR-D6S-P
Numărul produsului DigiKey
455-2702-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10KR-D6S-P
Descriere
CONN SOCKET 10POS IDC 26AWG TIN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Cositor AWG 26
Tip montare
Suspendat liber (în linie), Unghi drept
Producător
JST Sales America Inc.
Tip fixare
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Vrac
Tip fir
Discret
Stare piesă
Activ
Diametru fir
AWG 26
Tip conector
Soclu
Caracteristici
Tip contact
Soclu tip mamă
Finisaj contact
Cositor
Număr de poziţii
10
Grosime finisaj contact
Pas
0,079" (2,00mm)