LBF-A045MPXB-W012
Numărul produsului DigiKey
5448-LBF-A045MPXB-W012-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LBF-A045MPXB-W012
Descriere
RFID ANTENNA 13.56MHZ 45X14X2MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Antenă RFID 13,56MHz
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Comunicații în câmp apropiat (NFC)
Producător
Joymax Electronics
Mărime/Dimensiune
45,00mm L x 14,00mm l x 2,00mm Î
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Frecvență
13,56MHz