R-30R-0050
Numărul produsului DigiKey
K232-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R-30R-0050
Descriere
WIRE WW 30AWG PVDF RED 50'
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înveliș sârmă 30AWG Roșu Fluorura de poliviniliden (PVDF) 50' (15,24m) –
Categorie
Diametru manta (izolație)
0,019" (0,50mm)
Producător
Jonard Tools
Material conductor
Cupru, Gol
Serie
Placare conductor
Argintiu
Ambalaj
Bobină
Culoare manta
Roșu
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Stil UL 1423, VW-1
Diametru fir
30AWG
Caracteristici
Diametru conductor
0,010" (0,25mm)