QLCD250Q270G1GV001T
Numărul produsului DigiKey
712-QLCD250Q270G1GV001TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-QLCD250Q270G1GV001TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-QLCD250Q270G1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
QLCD250Q270G1GV001T
Descriere
CAP CER 27PF 25V C0G/NP0 0201
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 pF ±2% 25V Condensator ceramic C0G, NP0 0201 (0603 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QLCD250Q270G1GV001T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Q înalt, Pierdere redusă
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±2%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,013" (0,33mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C