LRC0402CS3N3GV001T
Numărul produsului DigiKey
712-LRC0402CS3N3GV001TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-LRC0402CS3N3GV001TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-LRC0402CS3N3GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LRC0402CS3N3GV001T
Descriere
FIXED IND 3.3NH 300MA 190 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 300 mA Max. 190mOhm 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LRC0402CS3N3GV001T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 190mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Auto-rezonanță
8,5GHz
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Multistrat
Temperatură de funcționare
-55°C – 100°C
Material - Miez
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±0,3nH
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0402 (1005 metric)
Curent - Saturație (Isat)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)