LRC0201BS4N7GV001T
Numărul produsului DigiKey
712-LRC0201BS4N7GV001TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-LRC0201BS4N7GV001TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-LRC0201BS4N7GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LRC0201BS4N7GV001T
Descriere
FIXED IND 4.7NH 300MA 500 MOHM
Descriere detaliată
4.7 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 300 mA Max. 500mOhm 0201 (0603 metric)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 500mOhm
Prod.
Q la frecvență
4 la 100MHz
Frecvență - Auto-rezonanță
6GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 100°C
Material - Miez
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Toleranță
±0,3nH
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)