LRC0201BS3N9GV001T
Numărul produsului DigiKey
712-LRC0201BS3N9GV001TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-LRC0201BS3N9GV001TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-LRC0201BS3N9GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LRC0201BS3N9GV001T
Descriere
FIXED IND 3.9NH 300MA 450 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.9 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 300 mA Max. 450mOhm 0201 (0603 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 450mOhm
Prod.
Q la frecvență
4 la 100MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Auto-rezonanță
6,8GHz
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Multistrat
Temperatură de funcționare
-55°C – 100°C
Material - Miez
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±0,3nH
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0201 (0603 metric)
Curent - Saturație (Isat)
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)