LRC0201BS3N3GV001T
Numărul produsului DigiKey
712-LRC0201BS3N3GV001TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-LRC0201BS3N3GV001TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-LRC0201BS3N3GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LRC0201BS3N3GV001T
Descriere
FIXED IND 3.3NH 300MA 380 MOHM
Descriere detaliată
3.3 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 300 mA Max. 380mOhm 0201 (0603 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LRC0201BS3N3GV001T Modele
Atributele produsului
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 380mOhm
Prod.
Q la frecvență
4 la 100MHz
Frecvență - Auto-rezonanță
7,5GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 100°C
Material - Miez
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Toleranță
±0,3nH
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)