Imaginea pentru 2450AT45A0100002E nu este disponibilă
2450AT45A0100002E
Numărul produsului DigiKey
712-2450AT45A0100002ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
2450AT45A0100002E
Descriere
RF ANTENNA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,45GHz Bluetooth, WLAN Cip Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 2,2dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la retur
9,5dB
Producător
Johanson Technology Inc.
Amplificare
2,2dBi
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Putere - Max
3 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Bluetooth
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,45GHz
Grad
Automobile
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Calificare
AEC-Q200
Tip antenă
Cip
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de benzi
1
Înălțime (Max)
0,047" (1,19mm)