2450AD18A6050002E
Numărul produsului DigiKey
712-2450AD18A6050002ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-2450AD18A6050002ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-2450AD18A6050002EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2450AD18A6050002E
Descriere
AEC -Q200 QUALIFIED 2.4, 5.5, AN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,45GHz, 5,375GHz, 6,525GHz Bluetooth, Wi-Fi Cip Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,85GHz, 5,85GHz – 7,2GHz 1,9dBi, 1,1dBi, 3dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la retur
4,4dB, 5dB, 6dB
Producător
Johanson Technology Inc.
Amplificare
1,9dBi, 1,1dBi, 3dBi
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
1 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Bluetooth, Wi-Fi
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,45GHz, 5,375GHz, 6,525GHz
Grad
Automobile
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,85GHz, 5,85GHz – 7,2GHz
Calificare
AEC-Q200
Tip antenă
Cip
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de benzi
3
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)