1575AT43A0040001E
Numărul produsului DigiKey
712-1575AT43A0040001ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-1575AT43A0040001ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-1575AT43A0040001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1575AT43A0040001E
Descriere
RF ANT 1.561GHZ/1.575GHZ CHIP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, GLONASS, GPS Cip Antenă RF 1,561GHz – 1,602GHz 0,5dBi, 1dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1575AT43A0040001E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
Producător
Johanson Technology Inc.
Pierdere la retur
-9,5dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Amplificare
0,5dBi, 1dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
3 W
Familie/Standard RF
Navigație
Caracteristici
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Terminație
Aliaj de lipit
Frecvență (Centru/bandă)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
1,561GHz – 1,602GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip antenă
Cip
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)