0868AT43A0020001E
Numărul produsului DigiKey
712-0868AT43A0020001ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-0868AT43A0020001ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-0868AT43A0020001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0868AT43A0020001E
Descriere
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
868MHz – Cip Antenă RF 858MHz – 878MHz -1dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0868AT43A0020001E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
Producător
Johanson Technology Inc.
Pierdere la retur
-9,5dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Amplificare
-1dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
3 W
Familie/Standard RF
Caracteristici
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminație
Aliaj de lipit
Frecvență (Centru/bandă)
868MHz
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
858MHz – 878MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip antenă
Cip
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)