0433BM15A0001001E
Numărul produsului DigiKey
712-0433BM15A0001001ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
712-0433BM15A0001001ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
712-0433BM15A0001001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0433BM15A0001001E
Descriere
RF FILTER BAND PASS 433MHZ 0805
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Balun RF 430MHz – 435MHz 50/-Ohm 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Diferență faze
180° ±10°
Producător
Johanson Technology Inc.
Pierdere la inserare (Max)
1,9dB
Digi-Reel®
Pierdere la retur (Min)
9,5dB
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 6
Interval de frecvență
430MHz – 435MHz