Q 40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-Q40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-Q40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-Q40,0-JXS21P4-8-10/50-T3-FU-AEC-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 40,0MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
40 MHz ±10ppm Cristal 8pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
40 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
8pF