Q 40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | Q 40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LF |
Descriere | CRYSTAL 40,0MHZ 8PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 40 MHz ±10ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Capacitanță sarcină 8pF |
Prod. | ESR (Rezistență serie echivalentă) 60 Ohms |
Serie | Mod operare Fundamental |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Tip MHz Crystal | Tip montare Montare pe suprafață |
Frecvență 40 MHz | Pachet/cutie |
Stabilitate frecvență ±15ppm | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,016" (0,40mm) |