Q 27,120-JXS32-12-10/15-T1-FU-WA-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-1203-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-1203-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-1203-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
Descriere detaliată
27.12 MHz ±10ppm Cristal 12pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
27.12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
12pF