Q 27,120-JXS21-8-10/15-T1-FU-WA-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-1189-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-1189-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-1189-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
27.12 MHz ±10ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
27.12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
8pF