Q 16,0-JXS21-8-10/15-T1-WA-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-1261-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-1261-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-1261-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Q 16,0-JXS21-8-10/15-T1-WA-LF
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 8pF 120 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
120 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
16 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
8pF