Q 0,032768-JTX310-7-10-T1-HMR-LF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | Q 0,032768-JTX310-7-10-T1-HMR-LF |
Descriere | CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32.768 kHz ±10ppm Cristal 7pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 70 kOhms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip kHz Cristal (furcă reglaj fin) | Pachet/cutie |
Frecvență 32.768 kHz | Pachet dispozitiv furnizor 2-SMD (3,2x1,5) |
Stabilitate frecvență – | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,035" (0,90mm) |
Capacitanță sarcină 7pF | Număr produs de bază |