Q 0,032768-JTX310-12,5-10-T1-HMR-50K-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-1307-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-1307-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-1307-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±10ppm Cristal 12,5pF 50 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
Q 0,032768-JTX310-12,5-10-T1-HMR-50K-LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (3,2x1,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF