Q 0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-Q0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-Q0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-Q0,032768-JTX210-9-20-T3-HMR-80K-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
XTAL 32.768KHZ 9PF 80KOHM SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 9pF 80 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (2x1,2)
Stabilitate frecvență
±400ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
9pF