J49SMH-F-G-G-K-16M0
Numărul produsului DigiKey
1908-J49SMH-F-G-G-K-16M0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-J49SMH-F-G-G-K-16M0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-J49SMH-F-G-G-K-16M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
J49SMH-F-G-G-K-16M0
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 30 Ohms HC-49/US
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,461" L x 0,189" l (11,70mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)