MX23A12SF1
MX23A12SF1
MX23A12SF1
Numărul produsului DigiKey
670-1684-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MX23A12SF1
Descriere
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,098" (2,50mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MX23A12SF1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
0,173" (4,40mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip conector
Caracteristici
Impermeabil
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Pas
0,098" (2,50mm)