MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
Numărul produsului DigiKey
670-2275-2-ND - Bandă și mosor (TR)
670-2275-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
670-2275-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM60-52B1-E1-R650
Descriere
CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
52 Poziție Element tip mamă Conector Miniplacă PCI Express Auriu 0,031" (0,80mm) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MM60-52B1-E1-R650 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Producător
JAE Electronics
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Serie
Terminație
Aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material contact
Aliaj de cupru
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Tip card
Miniplacă PCI Express
Grosime finisaj contact
3,94µin (0,10µm)
Gen
Element tip mamă
Tip contact
Număr de poziții/panou/rând
Culoare
Număr de poziţii
52
Caracteristică flanșă
Grosime placă
0,039" (1,00mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de rânduri
2
Material - Izolație
Termoplastic
Pas
0,031" (0,80mm)