DX07W024JA1R1000_View2
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
Numărul produsului DigiKey
670-3100-2-ND - Bandă și mosor (TR)
670-3100-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
670-3100-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DX07W024JA1R1000
Descriere
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DX07W024JA1R1000 Modele
Protecție la infiltrare
IPX8 - Impermeabil
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Valoare nominală curent (Amp)
0,25A, 1,25A, 5A, 6,25A
Tensiune - Nominală
48V