DX07B024XJ1R1300
Numărul produsului DigiKey
670-2849-2-ND - Bandă și mosor (TR)
670-2849-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
670-2849-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DX07B024XJ1R1300
Descriere
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DX07B024XJ1R1300 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Protecție la infiltrare
Producător
JAE Electronics
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Serie
Număr de porturi
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valoare nominală curent (Amp)
0,25A, 1,25A
Stare piesă
Activ
Tensiune - Nominală
48V