MCB60I1200TZ-TUB
Numărul produsului DigiKey
238-MCB60I1200TZ-TUB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCB60I1200TZ-TUB
Descriere
SICFET N-CH 1.2KV 90A TO268AA
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 90A (Tc) – Montare pe suprafață TO-268AA (D3Pak-HV)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCB60I1200TZ-TUB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
+20V, -5V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2790 pF @ 1000 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-268AA (D3Pak-HV)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
34mOhm la 50A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 15mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
160 nC @ 20 V