IXYT25N250CHV
Numărul produsului DigiKey
IXYT25N250CHV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXYT25N250CHV
Descriere
IGBT 2500V 95A TO-268
Termen de livrare standard al producătorului
69 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT – 2500 V 95 A 937 W Montare pe suprafață TO-268
Categorie
Energie de comutare
8,3mJ (pornit), 7,3mJ (oprit)
Încărcare poartă
147 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
15ns/230ns
Condiție de testare
1250V, 25A, 5Ohm, 15V
Tip IGBT
Timp recuperare inversă (trr)
34 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
2500 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
95 A
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
235 A
Pachet/cutie
TO-268-3, D3PAK (2 conductoare + lamelă), TO-268AA
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
4V la 15V, 25A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-268
Putere - Max
937 W