IXYK120N120C3
Numărul produsului DigiKey
IXYK120N120C3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXYK120N120C3
Descriere
IGBT 1200V 240A TO-264
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT – 1200 V 240 A 1500 W Orificiu străpuns TO-264 (IXYK)
Categorie
Energie de comutare
6,75mJ (pornit), 5,1mJ (oprit)
Producător
IXYS
Tip intrare
Standard
Serie
Încărcare poartă
412 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
35ns/176ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
600V, 100A, 1Ohm, 15V
Tip IGBT
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector (Ic) (Max)
240 A
Pachet/cutie
TO-264-3, TO-264AA
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
700 A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-264 (IXYK)
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
3,2V la 15V, 120A
Număr produs de bază
Putere - Max
1500 W