IXTY26P10T
Numărul produsului DigiKey
IXTY26P10T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXTY26P10T
Descriere
MOSFET P-CH 100V 26A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 100 V 26A (Tc) 150W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
52 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±15V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3820 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
150W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
90mOhm la 13A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA